29.03.2019 r.

W tym tygodniu oficjalnie kończymy projekt ‘Człowiek i przestrzeń – wspólny rozwój. Szkolenia ramowe dla pracowników administracji publicznej w zakresie obsługi danych przestrzennych’.

💪 Licznik przejechanych kilometrów przekroczył 80 tysięcy, spotkaliśmy się dwa razy z prawie 1200 osobami w ośmiu miastach. Przez dziewięć miesięcy przeszkoliliśmy 163 grupy – łącznie szkoliliśmy ponad 2600 godzin! Jesteśmy dumni, że podstawową wiedzę na temat rozwiązań GIS & IT przekazaliśmy pracownikom zajmującym się planowaniem, ochroną środowiska, gospodarką nieruchomościami i służbie geodezyjnej z każdego zakątka Polski.

👏 Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w projekcie i liczmy, że nabyta wiedza będzie Państwu służyć w codziennej pracy. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym – pracownikom naszej firmy, osobom odpowiedzialnym za prowadzenie projektu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, wszystkim hotelom które odwiedziliśmy, a także pracownikom Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach – partnerowi projektu.

_____________________________________________________________________

 

Rekrutacja dobiegła końca!
Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za zgłoszenie się do udziału w szkoleniach.

W razie konieczności zmiany terminu sesji 2 prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem, w celu ustalenia możliwości.

 

_____________________________________________________________________

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy wszystkim uczestnikom życzyć wszelkiej pomyślności, satysfakcji oraz sukcesów, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. By w tym radosnym czasie nie zabrakło mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.

życzy zespół SmallGIS

 

_____________________________________________________________________

 

Co za rok! W ramach projektu „Człowiek i przestrzeń – wspólny rozwój. Szkolenia ramowe dla pracowników administracji publicznej w zakresie obsługi danych przestrzennych” odwiedziliśmy 7 miast, przejechaliśmy ponad 60 tysięcy kilometrów, wysłaliśmy tysiące maili i wykonaliśmy setki telefonów. Razem podnosimy standardy geoinformacji w Polsce! Dzięki zaangażowaniu prawie 40-stu osób, przez ostatnie pół roku przeszkoliliśmy niemal 1100 pracowników administracji publicznej szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego ze wszystkich zakątków Polski!

Ale to jeszcze nie koniec! Rekrutacja ciągle trwa – pozostały ostanie wolne miejsca na szkolenia w Poznaniu w przyszłym roku.
Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji 🙂